Překladatelské služby, překlady

logo PŘIHLÁŠENÍ
REKLAMA

INTACT - jazykove kurzy v zahranici
Nejprehlednejsi databaze prazskych firemKROK - produkční agentura zajišťující komplexní polygrafický servis

ITC překlady a tlumočení
Překladatel, tlumočník
Drátěný program ROKOF
ODKAZY

toplist
VYHLEDÁVÁNÍ
| HOME | PODMÍNKY | CENÍK | KONTAKT | REGISTRACE | PŘIHLÁŠENÍ |
Bylo nalezeno 55 odkazů v katalogu. Pro podrobný popis klikněte na název firmy.
logoI.T.C. - Jan Žižka
Sokolská 31, Praha, 120 00, Praha kraj
Poskytujeme překladatelské a tlumočnické služby ve 32 jazycích včetně soudních překladů a korektur českých textů. Zajišťujeme také přepisy českých textů.
no_logoALLEGROservice
Soudní 6/1515, Praha 4, 140 00, Praha kraj
cena překladu včetně korektury rodilým mluvčím, provádíme jazykové korektury, přípravu pro tisk, průvodcovské služby, expresní překlady, zvýhodněné podmínky pro stálé klienty
no_logoKACENKA.CZ
17. listopadu 216, Pardubice, 53002, Pardubický kraj
Pracujeme v Programu Trados - Služby k dispozici 24 hodin denně - Jakékoliv jazykové kombinace - Žádně příplatky za expresní zpracování nebo práci o víkendu
no_logoINTERLINGUA REDSQUARES PhDr. Michal Frank - Jazyková škola a agentura
Dr.Skaláka 1, Přerov, 75000, Olomoucký kraj
Poskytujeme tlumočnické a překladatelské služby včetně soudního ověření a korektur. PhDr.Michal Frank - člen Jednoty tlumočníků a překladatelů, člen Komory soudních tlümočníků
no_logoEnglish Plus
Marxova 66, Hodonín, 695 04, Jihomoravský kraj
Hodonín, celá ČR. Překlady z/do 50 jazyků včetně soudního ověření, nízké ceny, všechny obory, korektura, non-stop příjem objednávek.
no_logoMgr. Eva Toracova - Hrudkova
Gorkeho 9, Karlovy Vary, 36001, Karlovarský kraj
clenstvi v KST CR, absolvent juridika pro soudni tlumocniky na PF UK, specializace preklady valne hromady, společenske smlouvy, zakladatelske listiny, uredni dokumenty,komercni prekldy
no_logoIng. Kateřina Fraňková
Politických vězňů 81, Příbram, 26101, Středočeský kraj
Němčina včetně soudního ověření. Technické překlady v oborech strojírenství, povrchová úprava, stavebnictví, chemie, ekologie, odpadové hospodářství, systémy řízení jakosti, smlouvy, ekonomické zprávy, audity, doklady a další. Členka Komory soudních tlumočníků
logoABACK linguistic consulting spol. s r.o.
Rašínova 103/2, Brno, 602 00, Jihomoravský kraj
Kvalita, přesnost, odbornost, rychlost, profesionalita, tradice, non-stop servis, ISO: 9001:2001, lokalizace software, jazykové korektury, spolupráce s rodilými mluvčími, simultánní a konsekutivní tlumočení, orientace na rizika a možnosti vstupu do EU. Ceník Vám rádi zašleme na požádání.
no_logoPhDr.Helena Slavíčková
Hlavní 122, Opava 6 - Kylešovice, 747 06, Moravskoslezký kraj
Specializace - především soudní překlady, úřední listiny a dokumenty všeho druhu.Členka Komory soudních tlumočníků. Ceny dle vyhl. č. 432/02 Sb. - 100,- - 350,- Kč/ns, příplatky za rychlost či odbornost.
no_logoBezděk Milan
Drnovská 25, Vyškov, 682 01, Jihomoravský kraj
Specializace na vojenské texty, protokoly ze zkoušek, www stránky, elektrotechniku a elektroniku, ekonomické texty, průvodce.
no_logoMag. Martina Scheruga
Krátká 31, Třebíč, 67401, Vysočina kraj
Specializace na EU, pravo, hospodarstvi a psychologii. Jsem clenem Komory soudnich tlumocniku.
no_logoMgr.Šárka Bezděková
U Hrubé lípy 546, Jedovnice, 67906, Jihomoravský kraj
obory překladatelské a tlumočnické činnosti: všeobecná, hospodářská a právnická němčina
no_logoCAMELOT languages s.r.o.
Všehrdova 19, Praha 1 - Malá Strana, 118 00, Praha kraj
Překlady a tlumočení - kvalitní za dobrou cenu. Expresní překlady, se soudním ověřením.
no_logoMedia Market
Truhlářská 16, Praha, 11000, Praha kraj

no_logoKongresové centrum Brno a. s.
Výstaviště 1, Brno, 647 00, Jihomoravský kraj
Poskytujeme kvalitní překlady a tlumočení nejen v "obvyklých" jazycích, ale i v méně frekventovaných, např. finština (reference: Veletrhy Brno, a. s., Magistrát města Brna, EPSON Deutschland, Kovoprojekta, a. s.) Překlady a tlumočení jsou zajišťovány kvalifikovanými překladateli, kteří mají dlouhodobé zkušenosti s činností pro renomované firmy (např.: Škoda Auto Ml. Boleslav, Česká rafinérská, Volkswagen, Fagor atd.) a organizace (Obchodní komory, Evropská komise, Magistrát města Brna). Naši překladatelé jsou rovněž specialisty na překlady se zaměřením na různou odbornou tématiku (např. právo, finance, medicína, energetika, strojírenství, petrochemie, stavebnictví apod.).
logoA. PROSPECT s.r.o.
Bělehradská 643/77, Praha 2, 12000, Praha kraj
Provádíme překlady všech oborů a oblastí v co nejkratší možné době a nemáme expresní příplatky. Soudní angličtinu provádíme přímo na místě, němčinu, francouzštinu a ruštinu do 24 hodin včetně ověření. Pracujeme s TRADOSem.
no_logoModerní jazyky
Politických vězňů 15, Praha 1, 11000, Praha kraj
překlady z/do více než 56 jazyků, tlumočení, korektury
no_logoA-Z Education centre s.r.o.
Gočárova 504, Hradec Králové, 500 02, Královéhradecký kraj
Zabýváme se překlady technických, korespondenčních, právních, ekonomických i jinak odborných textů. Dále pak nabízíme tlumočení při obchodních jednáních. Při své práci využíváme několikaleté zkušenosti v tomto oboru. Překlady nabízíme i soudně ověřené Recenze pro překlady a tlumočení: Platex s. r. o. Česká Skalice, Karsit s. r. o. Jaroměř, Tanex, Plasty a. s. Jaroměř, Hartmann Rico a.s. Chvalkovice, BEKO Technologies Deutschland, SAHIN Holland, INALFA England, SSŽ a.s. odštěpný závod 07, TRT Stanislav Matějovský, Překladatelský servis Skřivánek
no_logoBaláček - Transperfect
Jeremenkova 40B, Olomouc, 77900, Olomoucký kraj

no_logoD.B.K CS s.r.o
Otakarova 1257, Uherské Hradiště, 68601, Zlínský kraj
Technické překlady, návody k použití, finance, smlouvy, rodné listy, pracovní povolení, životopisy apod.
no_logoŠtěpán Picka
Milady Horákové 262, Hradec Králové, 50006, Královéhradecký kraj
Překladatelské služby z německého jazyka pro soukromý a firmení sektor. Odborné a kvaltní překlady.
no_logoMgr. Soňa FELIXOVÁ
Smetanova 43, Brno, 60200, Jihomoravský kraj
Jsem členka Jednoty tlumočníků a překladatelů, absolventka germanistiky na FF MU Brno, pracuji na základě ŽL a specializuji se na tlumočení a překlady z/do němčiny zejména v těchto oborech: strojírenství, elektrotechnika, stavebnictví, ekonomie, počítače. Práce mne baví :-)
no_logoJazykové studio J. Nevosádové
Dominikánské nám. 4/5, Brno, 602 00, Jihomoravský kraj

no_logoAZRA agentura - překlady
Okružní 456, Komárov u Hořovic, 26762, Středočeský kraj
Agentura AZRA poskytuje kompletní servis v oblasti překladatelství v rámci celé České republiky. Překládáme obecné i odborné texty do 11 světových jazyků. Naše dodací lhůta je velmi krátká.
no_logoAliance
Františkánská 7, Plzeň, 301 12, Plzeňský kraj

no_logoValentina Winkler s.r.o.
Jiránkova 1137, Praha 6, 16300, Praha kraj
Kromě překladatelských a tlumočnických služeb se specializujeme na výuku jazyků, doučování předmětů ZŠ, SŠ i VŠ, počítačové kurzy, studium v zahraničí a mnoho dalšího. Další telefony: 608 209 354, 604 618 297, 607 125 526 Fax: 235 300 455 (Soudní překlady pouze u některých jazyků. Cena odpovídá překladu více než 1 NS.)
no_logoPřeklady technických textů - Tichý Pavel
RA 242, Senice na Hané, 78345, Olomoucký kraj
strojírenství, technické obory
no_logoMgr. Simona Gilarová
Kojická 994, Praha 9, 19016, Praha kraj
Specializace - ekonomika, právo, Evropská unie, technické texty (automobilový průmysl, strojírenství), překlady pro české i zahraniční (Švédsko, USA, Belgie, Rakousko, Německo) překladatelské agentury a společnosti Členka Jednoty tlumočníků a překladatelů
no_logoBrno International Centre
ul. Bašty 416/8, Brno, 60200, Jihomoravský kraj
Překlady, tlumočení rodilou mluvčí (ruština, běloruština), soudní překlady, korektury. Překlad reklamních materiálů, internetových prezentaci, obchodních, technických a právnických textů a jiné. Zkušenost, kvalita, příznivé ceny.
no_logoA - Z Education centre s.r.o.
Masarykovo nám. 1484, Pardubice, 55003, Pardubický kraj
Kompletní překladatelský a tlumočnický servis, vč. vybavení, soudní překlady, odborné, technické, literární a jiné. Působnost celá ČR a SR, 7 poboček.
no_logoPavel Procházka
Revoluční 509, Uherské Hradiště, 68606, Zlínský kraj
Zkušenosti s marketingovými dokumenty, rozsáhlé překlady školících dokumentů pro společnost Coca-Cola Beverages ČR s.r.o. v oblasti lidských zdrojů (mimo jiné program Communicating with Customers), překlad knihy M. Belbina Týmové role v praxi pro společnost Coneo, specializace na oblast lidských zdrojů, týmových rolí, ale také na technické překlady (Moravan Aeroplanes Otrokovice, Dicom Uh. Hradiště), ...
no_logoZita Mudráková
Zahradní 923, Luhačovice, 763 26, Zlínský kraj
Jsem zaměřena na oboustranné překlady SJ/ČJ, překlady z různých oblastí (příručky, technické návody, manuály, beletrie, poezie aj.), překlady z NJ a FJ do SJ/ČJ mimo práva a techniky(cena dohodou).
no_logoMgr. Milada Mazancová
Brno, Cihlářská 24, 60200, Jihomoravský kraj
Překladatelka, tlumočnice, učitelka a lektorka angličtiny a němčiny. Překlady z němčiny do češtiny a kompletní nabídka služeb pro anglický jazyk: Obousměrné překlady se specializací na řadu společenských, humanitních a přírodovědných oborů lidské činnosti. Pohotové konsekutivní (tj. doprovodné) tlumočení a tlumočnický společenský doprovod. Průvodcování cizinců a práce průvodkyně turistů pro cestovní kanceláře. Lektorská činnost, výuka a doučování pro jednotlivce i skupiny: gramatika, konverzace, příprava na zkoušky, nácvik běžných společenských situací, individuální intenzivní lekce, obchodní angličtina. Jazykové korektury a přepis audio a video záznamů do počítače. Krajní důraz na profesionální kvalitu, přesnost a jazykovou správnost. Příznivé smluvní ceny a dohodou i expresní služby s příplatkem. Ceník možno zaslat poštou nebo emailem na požádání. Množstevní slevy a cenové programy pro stálé zákazníky. Ukázková vyučovací hodina zdarma.
no_logoACP TRADUCTERA, s. r. o.
Na Piketě 173/3, Jindřichův Hradec, 37701, Jihočeský kraj
SLUŽBY: překlady, tlumočení, lokalizace software, stylistické a gramatické korektury českých i cizojazyčných textů - OBORY: informační technologie, medicína, obchod, technika, právo, marketing a propagace, cestovní ruch - TEXTY: technická dokumentace k výrobkům, uživatelské příručky, návody k obsluze strojů a přístrojů, smlouvy, propagační materiály, webové prezentace, úřední dokumenty, dokumentace k tendrům EU - FORMÁTY PŘEKLADŮ: MS Office (Word, Excel, PowerPoint), Adobe (PDF, PageMaker, FrameMaker, Photoshop), www formáty (html, flash, php, asp), Corel (Corel Draw, PhotoPaint, WordPerfect) - FIRMAM, KTERÉ UVAŽUJÍ O DLOUHODOBÉ SPOLUPRÁCI, NABÍZEME ZKUŠEBNÍ PŘEKLAD V ROZSAHU 250 SLOV ZDARMA - Pro další informace nás neváhejte kontaktovat na výše uvedeném e-mailu nebo telefonu. Těšíme se na spolupráci s Vámi
no_logoMgr. Martina Poštová
Merklínská 27, Karlovy Vary, 360 10, Karlovarský kraj
Členka Jednoty soudních tlumočníků, absolventka VŠ v Plzni, Mannheimu, SRN, kurzy v Austrálii, USA, dlouhodobé jazykové stáže. Specializace: soudní překlady a tlumočení, doprovodné i simultánní tlumočení AJ a NJ. Ekonomické, soudní texty, elekro a sklářský průmysl, marketing a promotion. Tlumočení konferencí a obchodních jednání. Reference na vyžádání.
no_logoBc. Lenka Kirschnerová
Smetanovo nábřeží 12/325, Praha 1, 11000, Praha kraj
překlady standardních jazyků jako angličtina, němčina, italština, atd. jsou prováděny rodilým mluvčím
no_logoČeská Překladatelská Společnost Sokolík
Kostelní 101/24, Moravská Ostrava, 70200, Moravskoslezký kraj
Zabýváme se překlady, tlumočení, nabízíme široké překladatelské služby. Jsme překladatelství, které nabízí i soudní překlady a tlumočení v 11 světových jazycích. Překlady zhotovíme expresně a velice přesně.
no_logoCEET Ltd.
Ruprechtická, Liberec, 46014, Liberecký kraj
Specializace na jazykové kombinace jazyků střední a východní Evropy a zbytkem světa, použití nejmodernějších technologií v překladu.
no_logo BF&Co. CONSULT s.r.o.
Motlochova 1880/2a, Bruntál, 792 01, Moravskoslezký kraj
BF&Co. CONSULT s.r.o. (in Czech Republic, Slovak Republic) is a multi-faced translation company (ltd ID: 277 71 946) offering fast, accurate, value-for-money translations from experienced professionals. Our extensive database of qualified translators and inhouse translators enables us to provide you with translations into all the above mentioned languages and their combinations as well as other languages upon request. We are able to offer translations and interpretation in (to) all major language combinations (Czech, Slovak, German, French, Dutch, Italian, Russian, Spanish). The work is undertaken by native speakers. As standard practice, and at no extra charge, all our translation output is proofread by a professional other than the individual who has made the translation. This ensures accuracy, fluency and quality control. Our clients activities include all sectors of the economy including banking and finance, legal and private matters, legislation, education and science, technical engineering, industrial production, pharmaceuticals, medical equipment manufacture and services, politics and culture, publishing, professional services and more. Translations are proofread by a specialist in the specific domain. We also offer so-called relocation services for websites. On top of the translation of the content of web pages we add multi language elements to the site, of course taking into account the existing graphic design. This multi lingual organisation of the site allows the visitors to navigate easily between languages. - All technical fields, humanities. - We can speak English, French, German, Czech, Slovak, Italian, Spanish, Dutch, Italian, Russian in-house. - All computer formats: .doc, .hlp, .html, .shtml, .hlp, .ppt, etc. Contact us at info@bfco.eu, http://www.bfco.eu BF&Co. CONSULT s.r.o. : Professional Multilingual Large Experience Team Management experience Flexible Open-minded Rigourous in translation In-time delivery High quality Collaborative and communicative Very large panel of fields Web Design Specialist Specialization / Background - Information Technologies/Systems, Computer Science - Telecommunications (incl. Wireless/Mobile/Cellular) - Engineering - Business - Finance and Banking - Marketing - Manufacturing - Hardware and Software - Legal - Financial - Other SOFTWARE LOCALIZATION - Operating Systems - Applications - Other components (e.g., Drivers) - Web Sites/Page Office: Motlochova 1880/2a,79201 Bruntál, Czech Republic, Česká 32, 602 00 Brno, Czech Republic, Ladomerská Vieska 180, 96501 Žiar nad Hronom, Slovak Republic.
no_logoEKO Překlady s.r.o.
Ohradní 65, Praha 4, 190 00, Praha kraj
Profesionální překladatelské služby a korektury textů poskytujeme od roku 2002. Výhodné ceny, certifikovaný systém řízení kvality dle ISO 9001. Překlady do cca 3 NS zpracováváme do 24 h (i soudní) bez jakéhokoliv příplatku, žádné příplatky za odbornost, excelové, ppt a PDF soubory. Zdarma převádíme PDF soubory do wordu a zpracováváme s grafikou 1:1. Vyzkoušejte nás!
no_logoAdena
Starostrašnická 56/1045, Praha 10, 100 00, Praha kraj
Naše jazyková agentura Vám nabízí překlady ve sv. jazycích, soudně ověřené překlady, tlumočení, korektury textů a jazykové kurzy /angličtina a němčina/. Kvalitní a flexibilní služby za dobré ceny.
no_logoPřeklady technických textů
RA 242, Senice na Hané, 78345, Olomoucký kraj
strojírenství, technika, elektro, stavebnictví a jiné technické obory
no_logoČechová Eva, Mgr.
Ukrajinská 19, Brno, 62500, Jihomoravský kraj
Dokumenty různého druhu, právní, ekonomická oblast, stavebnictví, technika aj. dle konkrétní domluvy. Členka Komory soudních tlumočníků ČR.
no_logoing. Petr Kopyta
Lounská 1500/1, Teplice, 41501, Ústecký kraj
Překlady zejména technických textů - obory strojírenství, stavebnictví; smlouvy, ekonomika.
no_logoHieronymus, s.r.o.
Uzavřená 1, Praha 8, 18200, Praha kraj

no_logoLudmila Škopíková
Viktora Huga, Praha, 150 00, Praha kraj

no_logoA-tradi Mgr. Martina Polívková
Pod Jandovem 268, Jemnice, 67531, Vysočina kraj
Nabízíme kompletní překladatelské, tlumočnické a lokalizační služby ve všech světových jazycích
no_logoBOJA-jazyková škola
Štramberská 483, Příbor, 74258, Moravskoslezký kraj

no_logoMgr. Ivana Vaňková
Menhartova, Pelhřimov, 39301, Vysočina kraj
Překlady všeobecných i odborných textů, reklamních textů, osobní i obchodní korespondence, www-stránek.
no_logoEva Axmanová - Překlady z ruštiny
Machuldova, Praha, 14000, Praha kraj
Zabýváme se kompletními překladatelskými službami a tlumočením. Zabýváme se jak přímým překladem (český jazyk – cizí jazyk), tak i nepřímým. (např. RUS-FR a naopak) Kromě překladu obyčejných textů nabízíme také překlady specializovaných textů.
no_logoJazyková agentura Vaňková
Menhartova 1560, Pelhřimov, 39301, Vysočina kraj
Provádíme překlady z/do Aj, Nj, Fj, po domluvě i dalších jazyků. Překládáme pro soukromé osoby, firmy i státní sféru. Zhotovíme překlady všeobecných i odborných textů, manuálů, reklamních textů, soukromé i obchodní korespondence, webových prezentací atd. Dále vypracujeme jazykové a stylistické korektury českých textů a přepisy textů z českých i cizojazyčných předloh do elektronické podoby.
no_logoKEID International s.r.o.
Na Týnici 132, Chýnice, Praha západ, 25217, Praha kraj
Jsme specializovaná firma zabývající se překlady, tlumočením, lokalizacemi webových stránek a softwaru. Nabízíme profesionální řešení pro Vaše potřeby na mezinárodních trzích. Odborné překlady do více jak 60 jazyků, DTP práce a další služby.
no_logoOnline Lingua
Hrušovská, Ostrava, 702 00, Moravskoslezký kraj
Online Lingua - překlady do němčiny - překlady němčina Poskytujeme překlady, korektury textů a tlumočnictví. Na našich překladech pracujeme pečlivě, rychle a za bezkonkurenčně nejnižší ceny (již od 200 Kč/NS – dle jazyku, rozsahu zakázky a náročnosti). Další světové jazyky dle požadavku zákazníka! JELIKOŽ VŠECHNY VAŠE ZAKÁZKY PROVÁDÍ RODILÍ MLUVČÍ, GARANTUJEME VÁM VYSOKOU KVALITU A SPRÁVNOST! Nabízíme Vám: • profesionální výkon - a to za velmi příjemné ceny • online služby • krátké lhůty dodání • dosažitelnost nepřetržitě 24 hodin denně • spolehlivost, kvalitu, flexibilitu, správnost, odbornost • překladatelské služby bez placení zprostředkovatelských poplatků
no_logoAllegro service
Mojmírova 1710/15, Praha 4, 140 00, Praha kraj
Naše služby: RYCHLOST - KVALITA - PŘÍZNIVÉ CENY - INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉ ZAKÁZCE překlady z češtiny do cizích jazyků překlady z cizích jazyků do češtiny překlady z cizích do cizích jazyků jazykové korektury rodilých mluvčích překlady se soudním ověřením doprovodné tlumočení konsekutivní tlumočení simultánní tlumočení tlumočení s doložkou soudního tlumočníka pronájem tlumočnické techniky přepisy českých textů přepisy cizojazyčných textů DTP (profesionální příprava pro tisk) průvodcovské služby
no_logoJaromír Buchelt
Jetřichovická, Praha, 19000, Praha kraj
Tlumoceni preklady Buchelt - tlumočník a překladatel, nemcina, rustina, anglictina, automotive, CNC, technické překlady, obchodní jednání, ISO, KAIZEN, QS, systémy kvality, tschechisch, czech, russisch, russian, german, englisch, deutsch, english, translations, translator, Praha, Prag, Prague


* Placený odkaz