Překladatelské služby, překlady

logo PŘIHLÁŠENÍ
REKLAMA

INTACT - jazykove kurzy v zahranici
Nejprehlednejsi databaze prazskych firemKROK - produkční agentura zajišťující komplexní polygrafický servis

ITC překlady a tlumočení
Překladatel, tlumočník
Drátěný program ROKOF
ODKAZY

toplist
VYHLEDÁVÁNÍ
| HOME | PODMÍNKY | CENÍK | KONTAKT | REGISTRACE | PŘIHLÁŠENÍ |
Bylo nalezeno 20 odkazů v katalogu. Pro podrobný popis klikněte na název firmy.
no_logoHýsek Konstantin, Mgr.
Heyrovského 9, Brno, 609 00, Jihomoravský kraj
RODILÝ MLUVČÍ - RUŠTINA Specializace: právo, strojírenství, energetika, stavebnictví, potravinářský a textilní průmysl, software a jiné texty. Tvorba a aktualizace www-stránek.
no_logoMgr. Yveta Rylichová
Na Valtické 49, Břeclav, 691 41, Jihomoravský kraj
obchodní korespondence, obchodní smlouvy; právo, polygrafie; úřední dokumenty; kultura
no_logoIng. Jitka Podveská
Na Pískách 476, Svatobořice-Mistřín, 696 04, Jihomoravský kraj
člen JTP, specializace: osvětlení, elektro, ekonomika, obchod, právo
no_logoEnglish Plus
Marxova 66, Hodonín, 695 04, Jihomoravský kraj
Hodonín, celá ČR. Překlady z/do 50 jazyků včetně soudního ověření, nízké ceny, všechny obory, korektura, non-stop příjem objednávek.
logoABACK linguistic consulting spol. s r.o.
Rašínova 103/2, Brno, 602 00, Jihomoravský kraj
Kvalita, přesnost, odbornost, rychlost, profesionalita, tradice, non-stop servis, ISO: 9001:2001, lokalizace software, jazykové korektury, spolupráce s rodilými mluvčími, simultánní a konsekutivní tlumočení, orientace na rizika a možnosti vstupu do EU. Ceník Vám rádi zašleme na požádání.
no_logoIng. Věra Fialová
Zahradní 3, Ořechov u Brna, 664 44, Jihomoravský kraj
členka komory soudních tlumočníků, zkoušky pro EU, obory: strojní, právní, zdravotnictví, apodle dohody ostatní
no_logoBezděk Milan
Drnovská 25, Vyškov, 682 01, Jihomoravský kraj
Specializace na vojenské texty, protokoly ze zkoušek, www stránky, elektrotechniku a elektroniku, ekonomické texty, průvodce.
no_logoMgr.Šárka Bezděková
U Hrubé lípy 546, Jedovnice, 67906, Jihomoravský kraj
obory překladatelské a tlumočnické činnosti: všeobecná, hospodářská a právnická němčina
no_logoMgr. Martina Vítková
Tábor 7, Brno, 616 00, Jihomoravský kraj
Absolventka FF MU, obor angličtina - španělština. Členka Komory soudních tlumočníků. Specializace: Smlouvy, obchodní listiny a korespondence, marketing, technické manuály, doprava, systémy řízení jakosti, počítače – software. Překlady právních textů a úředních listin se soudním ověřením.
no_logoKongresové centrum Brno a. s.
Výstaviště 1, Brno, 647 00, Jihomoravský kraj
Poskytujeme kvalitní překlady a tlumočení nejen v "obvyklých" jazycích, ale i v méně frekventovaných, např. finština (reference: Veletrhy Brno, a. s., Magistrát města Brna, EPSON Deutschland, Kovoprojekta, a. s.) Překlady a tlumočení jsou zajišťovány kvalifikovanými překladateli, kteří mají dlouhodobé zkušenosti s činností pro renomované firmy (např.: Škoda Auto Ml. Boleslav, Česká rafinérská, Volkswagen, Fagor atd.) a organizace (Obchodní komory, Evropská komise, Magistrát města Brna). Naši překladatelé jsou rovněž specialisty na překlady se zaměřením na různou odbornou tématiku (např. právo, finance, medicína, energetika, strojírenství, petrochemie, stavebnictví apod.).
no_logoIng. Tomáš Kis
Hoblíkova 31, Brno, 613 00, Jihomoravský kraj
Překládám širokou škálu oborů. Po předchozí dohodě a při větším množství resp. při opakované objednávání překladů možná individuální sleva. Za expresní překlady (do 24 hod.) příplatek 50 Kč/NS.
no_logoMgr. Soňa FELIXOVÁ
Smetanova 43, Brno, 60200, Jihomoravský kraj
Jsem členka Jednoty tlumočníků a překladatelů, absolventka germanistiky na FF MU Brno, pracuji na základě ŽL a specializuji se na tlumočení a překlady z/do němčiny zejména v těchto oborech: strojírenství, elektrotechnika, stavebnictví, ekonomie, počítače. Práce mne baví :-)
no_logoJazykové studio J. Nevosádové
Dominikánské nám. 4/5, Brno, 602 00, Jihomoravský kraj

no_logoAlena Sedlakova
Valouskova 12, Brno, 63500, Jihomoravský kraj
Jsem držitelem CambridgskeCPE. Vysokoškolské vzdělání jsem absolvovala ve Velké Británii v letech 2000-2004 na University of Sheffield a to v oboru Business Management and Organisations BA Hons. Také jsem dokončila HND in Business and Marketing v Solihull College.
no_logoBrno International Centre
ul. Bašty 416/8, Brno, 60200, Jihomoravský kraj
Překlady, tlumočení rodilou mluvčí (ruština, běloruština), soudní překlady, korektury. Překlad reklamních materiálů, internetových prezentaci, obchodních, technických a právnických textů a jiné. Zkušenost, kvalita, příznivé ceny.
no_logoMgr. Milada Mazancová
Brno, Cihlářská 24, 60200, Jihomoravský kraj
Překladatelka, tlumočnice, učitelka a lektorka angličtiny a němčiny. Překlady z němčiny do češtiny a kompletní nabídka služeb pro anglický jazyk: Obousměrné překlady se specializací na řadu společenských, humanitních a přírodovědných oborů lidské činnosti. Pohotové konsekutivní (tj. doprovodné) tlumočení a tlumočnický společenský doprovod. Průvodcování cizinců a práce průvodkyně turistů pro cestovní kanceláře. Lektorská činnost, výuka a doučování pro jednotlivce i skupiny: gramatika, konverzace, příprava na zkoušky, nácvik běžných společenských situací, individuální intenzivní lekce, obchodní angličtina. Jazykové korektury a přepis audio a video záznamů do počítače. Krajní důraz na profesionální kvalitu, přesnost a jazykovou správnost. Příznivé smluvní ceny a dohodou i expresní služby s příplatkem. Ceník možno zaslat poštou nebo emailem na požádání. Množstevní slevy a cenové programy pro stálé zákazníky. Ukázková vyučovací hodina zdarma.
no_logoMgr. Petr Mainuš
Polní 17, Brno, 63900, Jihomoravský kraj
Překlady ze všech oborů, tlumočení, korektury překladů, výuka slovinského jazyka.
no_logoČechová Eva, Mgr.
Ukrajinská 19, Brno, 62500, Jihomoravský kraj
Dokumenty různého druhu, právní, ekonomická oblast, stavebnictví, technika aj. dle konkrétní domluvy. Členka Komory soudních tlumočníků ČR.
no_logoLukas Pokorny - Jieke.eu
., Brno, 60200, Jihomoravský kraj
Překlady z a do čínštiny, výuka čínštiny v Brně, spolupráce s rodilími mluvčími
no_logoVladimír Pleva: Překladatelství-angličtina
Lýskova 9, Brno, 63500, Jihomoravský kraj
Překlady textů z různých oborů (viz www). Lokalizace softwaru. Tvorba překladových pamětí. Překlady pomocí nástrojů CAT. Překlady knih. Titulky k filmům.


* Placený odkaz